Strona Główna Pożyczki Gotówkowe Kredyty SMS

Jakie są ceny kredytów przez SMS?

Autor: Janusz | Kategoria: Kredyty SMS
Pieniądze z VIA SMS

Ostatnio niezwykle często mówi się o kredytach SMS. Niestety bardzo często pomijany jest prawdziwy koszt takiej formy pożyczki, a jest to niezwykle ważna informacja dla klientów. W dzisiejszym artykule postaram się napisać ile kosztuje tego typu kredyt. Wszystkie informacje czerpałem ze strony: mini credit.

Przede wszystkim muszę zaznaczyć, że koszt kredytu głównie zależy od firmy, która go udziela. Z tego powodu nie będę opierał się na jednej ofercie, lecz na 2 różnych, a żeby być dokładnym na ofercie: SMS Kredyt oraz VIA SMS. To uczyni mój artykuł bardziej rzetelnym.

Pieniądze z VIA SMS

Na samym początku powinniśmy wiedzieć, że koszt kredytu jest zależny od okresu na jaki kredyt bierzemy. Domyślnym okresem w przypadku kredytów SMS jest jeden miesiąc. Z tego powodu podam wam jakie są koszta kredytu dokładnie na taki czas.

SMS Kredyt posiada oprocentowanie o wysokości 25,5 procent. Oznacza to, że biorąc pożyczkę na 200 złotych po miesiącu będziemy musieli oddać 251 złotych. Cena kredytu w takiej sytuacji wyniesie pięćdziesiąt jeden złotych.

VIA SMS ma dużo niższe oprocentowanie, które wynosi 12,5 %. Czyli pożyczając dwieście złotych będziemy musieli oddać 225 złotych, a cena kredytu będzie równa 25 złotych.

Tagi: termin spłaty, kredyt, pieniądze, kredyt przez sms, pożyczka
Copyright © 2012 Kredycik