Strona Główna Pożyczki Gotówkowe Kredyty SMS

Kredyty przez SMS

Autor: Janusz | Kategoria: Kredyty SMS
Gotówka

Pożyczki poprzez SMS zyskują coraz większą sławę, z tego powodu postaram się je opisać w tej kategorii, żeby już dłużej nie były dla was ogromną niewiadomą. Najistotniejszą zaletą przedstawionych kredytów jest niespotykana prostota ich zaciągnięcia. Wystarczy wysłać kilka wiadomości SMS i pieniądze znajdą się na naszym koncie osobistym. Niestety w momencie kiedy tego typu forma pożyczki debiutowała na rynku cena takiej kredytu była niezwykle duża, dlatego większość ludzi zraziło się do pożyczki przez SMS.

Warto jednak wiedzieć, że sytuacja ta uległa zmianie i kredyty SMS mają już oprocentowanie podobne do normalnych chwilówek. Możecie się o tym przekonać odwiedzając stronę internetową: sms kredyt.

Jest to równoznaczne z tym, że już nie musimy się bać tego typu pożyczek i możemy je wykorzystywać w razie braku gotówki. Zanim jednak zdecydujemy się na jakąkolwiek firmę, która udziela takich pożyczek warto wykonać analizę rynku, ponieważ różnice w ofercie poszczególnych firm są niezwykle duże.

Gotówka

Powinniśmy też pamiętać, że pożyczki SMS są udzielane na niezwykle krótki okres. Zazwyczaj na jeden miesiąc. Oczywiście istnieje opcja przedłużenia terminu spłaty, lecz jest związana z dodatkowymi opłatami.

Tagi: pożyczki, kredyty, sms, pieniądze
Copyright © 2012 Kredycik