Strona Główna Pożyczki Gotówkowe Kredyty SMS

Zalety debetu na koncie

Autor: Janusz | Kategoria: Pożyczki Gotówkowe
Bocian pożyczki

Kredyty gotówkowe to genialny sposób na nabycie drogich produktów lub zachowanie płynności finansowej w czasie cięższych miesięcy. Niestety częste wnioskowanie o pożyczkę jest dość niewygodne, ponieważ wiąże się z koniecznością odwiedzania banku i za każdym razem wypełniania wielu papierków. O wiele wygodniejszym rozwiązaniem jest możliwość debetu na koncie bankowym.

Debet na koncie osobistym daje nam możliwość skorzystania z gotówki, której nie mamy, czyli praktycznie debet działa jak kredyt. Różnica polega na tym, że po zapasowe środki jesteśmy w stanie sięgnąć o dowolnej porze bez konieczności wizyty w placówce banku oraz czekania na rozpatrzenie naszego wniosku. Wystarczy raz podpisać umowę o debet na osobistym i będziemy mieli dodatkową gotówkę pod ręką przez wiele lat.

Bocian pożyczki

Dodatkowo debet na koncie osobistym ma także inne plusy. Najważniejszą zaletą jest niewielkie oprocentowanie takiego kredytu. Dzięki temu koszt pożyczki w postaci debetu jest dużo mniejszy niż koszt normalnego kredytu gotówkowego. Zaletą jest też brak konieczności spłaty debetu w każdym miesiącu. Jest to równoznaczne z tym, że możemy w tej chwili zadłużyć się, a spłacić ten dług dopiero za kilka miesięcy.

Oczywiście debet na rachunki osobistym nie każdemu będzie odpowiadał. Takim czytelnikom polecam kredyt Bocian: bocian pożyczki oponie

Tagi: debet, rachunek bankowy, kredyty, pożyczka, oprocentowanie, dług
Copyright © 2012 Kredycik