Strona Główna Pożyczki Gotówkowe Kredyty SMS

Zdolność kredytowa - jak ją poprawić?

Autor: Janusz | Kategoria: Pożyczki Gotówkowe
oprocentowanie

Jeśli staramy się o jakikolwiek kredyt w banku zostajemy przez bank oceniani. Bank ocenia naszą zdolność kredytową, czyli naszą możliwość spłaty wnioskowanego kredytu. Gdy w ocenie banku nasza zdolność kredytowa będzie nieprzekonywająca to bank obniży kwotę kredytu jaką nam udzieli albo w ostateczności odrzuci nasz wniosek. Gdy planujemy w przyszłości starać się o większy kredyt, np. na budowę domu to warto już dzisiaj polepszyć własną zdolność kredytową.

Oczywiście nie jest to łatwe zadanie, gdyż nasza zdolność kredytowa jest zależna głównie od wysokości przychodów, a niestety mało kto może liczyć na podwyżkę w firmie. Na szczęście zdolność kredytowa jest też zależna od innych czynników, na które posiadamy duży wpływ. Bardzo ważna jest historia kredytowa, czyli to czy terminowo spłacaliśmy wcześniejsze pożyczki. Jeśli chcemy wypaść dobrze przed bankiem to nie możemy dopuścić do żadnych opóźnień w spłacie rat kredytów. Gdy do tej pory nie korzystaliśmy z pożyczek to opłaca się wziąć nawet nieduży kredyt na dłuższy czas, aby stworzyć pozytywną historię kredytową.

oprocentowanie

Jeśli jednak brakuje Ci czasu na poprawę swojej zdolności kredytowej to powinieneś zainteresować się kredytem Soho, który nie wymaga zdolności kredytowej. Wszelkie informacji na temat tego kredytu możesz znaleźć w witrynie: soho credit opinie.

Swoje szanse na pożyczkę jesteśmy w stanie także zwiększyć przez założenie konta bankowego w banku, w którym będziemy starali się o kredyt. Oczywiście tego typu rachunek musi być aktywny, czyli powinny na niego przychodzić nasze wszystkie dochody.

Jeśli będziemy przestrzegać tych reguł to możemy kilkukrotnie zwiększyć nasze szanse na otrzymanie pożyczki.

Tagi: kredyt, zdolność kredytowa, kredyt gotówkowy, historia kredytowa, bankowość, środki finansowe
Copyright © 2012 Kredycik